آغاز عملیات قطعه سوم کبودرآهنگ – شیرین سو

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز عملیات اجرایی 4 خطه کردن کبودرآهنگ – شیرین سو – قیدار به طول 6 کیلومتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" مهندس حبیب نادیان رفیع" بیان کرد: عملیات اجرایی 4 خطه کبودرآهنگ- شیرین سو- قیدار با اعتباری بالغ بر7 میلیارد و 500 میلیون تومان آغاز شد.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل انجام ساب بیس، بیس، دو لایه آسفالت ، نصب علائم ایمنی، خط کشی و گاردریل است.

وی یادآورشد: محور مذکور راه ارتباطی استانهای مرکزی با استان های شمال غربی بوده و نقش قابل توجهی در کاهش هزینه های حمل و نقل داشته و موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در سوخت و استهلاک وسایل نقلیه و توزیع ترافیک از مسیرهای شریانی درجه یک به مسیرهای جایگزین و رونق اقتصادی منطقه است.

مهندس نادیان رفیع یادآورشد: چهار خطه کردن کبودرآهنگ- قیدار به طول 60 کیلومتر درمحدوده استان همدان از سال 89 شروع شده که تاکنون 24 کیلومتر از آن چهار خطه شده و مورد به بهره برداری قرار گرفته و در سال جاری نیز 5.5 کیلومتر از آن د رمحدوده کنارگذر شیرین سو افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: تا کنون بالغ بر 210 میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده و برای اتمام طرح در محدوده استان همدان به اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال نیاز است.